КОНТАКТЫ
Купити кошеня мейн-кун (Львів)

Якщо Ви маєте думку придбати кошеня мейн кун (Львів), то запрошуємо Вас оцінити світлини кошенят від елітних виробників нашого розплідника. Наявність титулів і високі виставкові оцінки доводять відмінні породні якості котів і кішок, які беруть участь у розведенні. Усі наші кошенята мають родовід, детально розписаний до 4-го коліна, що дуже важливо для передбачення характеру і зовнішності Вашого майбутнього улюбленця.

Під час вибору чотириногого члена сім'ї Ви неодмінно звернете увагу на вартість котиків, а також на те, що вона може відрізнятися для різних кошенят мейн куна (Львів).

Із чого складається вартість кошенят

Ціна мейн кунів (Львів) може відрізнятися в залежності від їх породних якостей. Заводчики поділяють кошенят на шоу, брід і пет класи. У чому їх відмінності? Давайте визначимося.

Якщо Вас цікавить кар'єра Вашого вихованця, якщо Ви плануєте возити його на виставки і заробляти титули, то однозначно потрібно вибрати кошеня класу шоу або брід. Ці тварини повністю відповідають окресленим щодо породи вимогам, відзначаються ідеальним забарвленням, кістяком, мають типовий для котів мейн кун (Львів) характер.

Купувати тварин брід і шоу класу необхідно також, якщо планується їх подальше розведення. Причому коти мають неодмінно належати до класу шоу, а от кішки мейн кун (Львів) допускаються до розведення, навіть якщо вони належать до брід класу. Таку розбіжність вимог обумовлено специфікою котів і кішок. Кіт може бути пов'язаний із великою кількістю кішок, тому так важливо, щоб його генотип був ідеальним.

Шоу (SHOW) мейн кун – це «зірки» породи, які завжди демонструють найвищі результати на виставках і легко заслуговують титули. Брід (BREED) клас включає тварин з ідеальною породною лінією, але без особливостей, які вигідно виділяли б їх серед інших представників породи.

Відповідно, якщо Ви вирішили придбати мейн куна у Львові для розведення, то потрібно бути готовим до високої ціни, бо з цією метою Вам буде продано найкращу тварина з посліду. Найчастіше необхідно вже заздалегідь бронювати право першого вибору, ще до появи потомства, щоб придбати дійсно перспективну для розмноження тварину.

Але якщо Вас не цікавлять виставки, і Ви не бажаєте займатися професійним розведенням мейн кунів? У такому випадку варто звернути увагу на PET-клас. Тварини цього класу мають у своєму фенотипі незначні недоліки, які не дозволяють їм брати участь у розведенні. Такі тварини не мають шансів на виставках. Але всі ці недоліки зазвичай помітні лише  досвідченим заводчикам, для любителів мейн куни PET-класу виглядають майже так само, як «представники еліти», але коштують вони при цьому на порядок нижче, що є додатковою перевагою для тих, хто бажає придбати високопородну тварину.

Наш розплідник мейн кунів (Львів) запрошує Вас оцінити наше пухнасте потомство від елітних виробників. Якщо у Вас виникли питання, напишіть нам або зателефонуйте, і ми зможемо обговорити питання з приводу кошенят та умов їх придбання в індивідуальному порядку.

Назад